brand new day logo  
marketing design
KONTAKT
BRAND NEW DAY brandnewday@brandnewday.pl

ul. Dąbrówki 12 pok. 9
92-413 Łódź


Marcin Will
| 602 661 883 m.will@brandnewday.pl

Katarzyna Trocha | 666 952 600 k.trocha@brandnewday.pl

O nas

Chcesz rozwijać firmę i generować jak największe zyski? … to oczywiste. Nie płać więc za nieekonomiczną i często nieefektywną budowę własnego Działu Marketingowego.

Uwolnij się od kosztów związanych z pensjami, podatkami, ZUS’ami, kosztami lokalowymi, rachunkami telefonicznymi, kosztami zakupu i utrzymania samochodów, zakupem i serwisem sprzętu komputerowego i wieloma innymi wydatkami.

Czy masz pewność że zatrudnieni w Twojej firmie ludzie to fachowcy i pasjonaci, którzy posiadają głęboką wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem i mają za sobą wiele zrealizowanych z sukcesem projektów?

Czy wiesz, że prawie 65% czasu statystyczny pracownik w firmie spędza na komunikatorach internetowych, rozmowach i załatwianiu prywatnych spraw?

Stać Cię na to?

Płać tylko za efekty i oczekuj tylko profesjonalnych rozwiązań.

Zatrudnienie firmy Outsourcingowej to redukcja kosztów, nie zaś ich maksymalizowanie.

Racjonalizacja kosztów, fachowość, wiedza, doświadczenie, szybkość działania
i kreatywność to nasze największe atuty
.

ZAUFAJ SPECJALISTOM.

Kim jesteśmy

Brand New Day to młodzi i kreatywni ludzie z ogromnym doświadczeniem i wiedzą marketingową. To specjaliści wielu obszarów – od kreacji począwszy, poprzez ekspertów od tworzenia wizerunku, zarządzania i rozwoju firm, profesjonalnych grafików i fotografów, na znawcach wszelkich zagadnień związanych z szeroko rozumianym PR skończywszy.

Jesteśmy nastawieni na sukces. Świadczą za nami zrealizowane projekty.
Działamy szybko, skutecznie, profesjonalnie i kreatywnie.
Naszą siłą jest determinacja w osiąganiu wytyczonych celów.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu.
Zaufaj nowoczesnemu marketingowi skrojonemu na miarę Twoich potrzeb.
My nie naśladujemy rzeczywistości – my ją tworzymy. – Brand New Day

Dlaczego BrandNewDay?

Codziennie rano spoglądamy na otaczający nas świat i staramy się czerpać zeń pełną garścią. Fascynacja formą, kolorem, słowem towarzyszy nam każdego dnia. Jesteśmy grupą fachowców, od lat związanych z Marketingiem i Public Relations.

Naszym działaniom zawsze przyświeca nadrzędny cel – SUKCES.

By go osiągnąć niezbędne są takie cechy jak: kreatywność, profesjonalizm, doświadczenie oraz szczypta szaleństwa. To dzięki nim stworzyliśmy wyróżniające się w swoich branżach projekty dla takich firm jak: TYTANIUM (największa polska firma wynajmująca maszyny i urządzenia budowlane), REVELO (najlepsza i utytułowana łódzka rezydencja i restauracja), FITNES CLUB RYTM (największy łódzki kompleks rekreacyjny), CENTRUM YOGI (wyjątkowe i klimatyczne miejsce dla miłośników kultury, filozofii i gimnastyki dalekowschodniej), MILANO FASHION EUROPE (największa w Polsce międzynarodowa firma zajmująca się importem i eksportem tkanin oraz garniturów męskich) , wydawnictwa drukowane takie jak POZYTYW (największy Polski miesięcznik fotograficzny) czy pisma lotniskowe realizowane na potrzeby PLL LOT takie jak: „TERMINAL” oraz „FOLLOW ME”. To tylko kilka z naszych pomysłów, które nas, podobnie jak i ich właścicieli, napawają dumą.

Każda z naszych realizacji poddawana jest gruntownej analizie pod kątem celu, wartości, filozofii firmy i kosztów. Dbamy o to, by wszystko co tworzymy, było absolutnie wyjątkowe i niepowtarzalne.

Otwieramy przed Wami nowe możliwości, wskazujemy drogę i kierunek rozwoju; sprawimy, że marketing już nigdy nie będzie taki jak do tej pory.

Co za nami przemawia?

Klientów traktujemy indywidualnie tworząc wysoce zindywidualizowane rozwiązania.
Nie działamy jak większość firm - na wypracowanych szablonach.
Nasze mocne strony to wiedza, doświadczenie i kreatywność.

Cechuje nas

 • Profesjonalizm wynikający z wiedzy i doświadczenia – w marketingu działamy kilkanaście lat i mamy za sobą kilkadziesiąt realizacji marketingowych z czego większość opierała się na kompleksowej obsłudze, rebrandingu lub budowie marki od podstaw
 • W ramach świadczonych usług nie opieramy się tylko na działaniach stricte marketingowych, lecz szukamy wszelkich sposobów do osiągnięcia wytyczonych celów
 • Wzmacniamy wizerunek firmy nie tylko na zewnątrz lecz również wśród jej pracowników
  (PR wewnętrzny).
 • Posiadamy ogromny potencjał kreatywny, szerokie zaplecze technologiczne oraz profesjonalną kadrę współpracowników – marketingowcy, PR’owcy, graficy , web designerzy, creative support, filmowcy, fotografowie etc
 • Gwarantujemy pewność, solidność i pełną odpowiedzialność za wdrażane projekty na każdym ich etapie.
 • Posiadamy głęboką znajomość rynku budowlanego
 • Dysponujemy zgranym zespołem ludzi, lubiących się i szanujących wzajemnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie maksymalizować efekty i tworzyć wyjątkowe i nieszablonowe projekty
 • Nie ma dla nas tematów nierealnych –- doceniani jesteśmy za efektywność i szybkość działania.

Co nas wyróżnia w stosunku do większości działów marketingowych, znajdujących się wewnątrz firm

 • szybkość działania poprzez wypracowane przez lata systemy pracy, doświadczenie oraz głęboką wiedzę,
 • znajomość branży – gwarantującą perfekcyjny dobór środków do założonych celów,
 • zgrany i profesjonalny zespół pracowników – zapewniający kreatywne i profesjonalne podejście do każdego przedsięwzięcia,
 • wypracowane wysokie rabaty w firmach z nami współpracujących – pozwalające na minimalizację kosztów przy wysokiej jakości oferowanych usług
 • duża wiedza marketingowa poparta wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, pozwalającą perfekcyjnie zaplanować i zrealizować każdy projekt marketingowy
 • głęboka świadomość branży budowlanej – ułatwiająca szybsze i bardziej precyzyjne dotarcie do klienta docelowego, wyjątkową elastyczność w odnajdywaniu się w specyfice branży, świadomość skutecznych nośników reklamowych i informacyjnych oraz perfekcyjne zaplanowanie skutecznych działań dopasowanych do specyfiki branży.
 • redukcja kosztów poprzez:
  • brak konieczności organizowania wewnętrznych działów marketingowych (brak kosztów związanych z organizacją działu, rekrutacją, pensjami, podatkami od wynagrodzeń, telefonami, sprzętem komputerowym i biurowym, samochodami itd)
  • eliminowanie ryzyka związanego z brakiem doświadczenia zespołu marketingowego w branży i w świecie marketingowym (ryzyko to może powodować straty firmy nawet na poziomie 30-40% budżetu marketingowego firmy), związana z brakiem wypracowanych rabatów, nieznajomością tańszych technologii, nieznajomością zagadnień produkcyjnych, brakiem głębokiej świadomości marketingowej itp.

Co nas wyróżnia z grona innych Agencji Outsourcingowych?

 • Każdy z projektów przygotowujemy pod kątem racjonalizacji kosztów.
  Wiemy jak działać tanio i efektywnie. Sami zdobywamy dodatkowe pieniądze z zewnątrz na część realizowanych projektów zmniejszając tym samym obciążenia firmy.
 • Gwarantujemy najlepszy na rynku agencyjnym stosunek jakości oferowanych usług do ceny.
 • W przeciwieństwie do większości Agencji (które grupują wielu klientów z wielu branż), my koncentrujemy się jedynie na 2-3 firmach w znanej nam branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie być blisko potrzeb naszych klientów.
 • Oferujemy pogotowie marketingowe 24 h
 • „Szybkie projekty” - do zrealizowania „ na wczoraj”, są dla nas tylko kolejnymi wyzwaniami, którym należy sprostać. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.